KOLONIE LETNIE 2023

Przypominamy, że nie trzeba być uczniem naszej szkoły aby jechać na nasz Summer Camp!
Zapraszamy wszystkich!
Wszystkie atrakcje w cenie !
Brak dodatkowych opłat!
Promocja !
Przy zgłoszeniu uczestnika do 01.03.2023 rabat 50 zł.
Promocja również dla rodzeństwa. Jedziesz z siostrą lub bratem ?
Dostajesz zniżki 50 zł od osoby. *Rabaty nie łączą się!
Więcej informacji znajdziesz tutaj
537 829 308 / 608246691
szkola@englishdolinakarpia.pl
biuro@educentredk.pl

https://www.high-endrolex.com/13

ANGIELSKI

PLAŻOWANIE

PARK
LINOWY

SUPY

BITWA
BALONOWA

KAYAKI

DYSKOTEKA NEONOWA

OGNISKO

BASEN
AQUA PARK

T SHIRTY
TIE AND DYE

GRY
DRUŻYNOWE

ŁUCZNICTWO

TENNIS

SLIP AND
SLIDE

QR
CODES

SZUKANIE SKARBÓW

ZAJĘCIA KREATYWNE

FESTIWAL
KOLORÓW

MAM
TALENT

ŚLUBY KOLONIJNE

MR AND MISS
KOLONII

LATAWCE NA PLAŻY

PIZZA PARTY
NA PLAŻY

CODZIENNE FOTORELACJE VIDEO LIVE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

O tym, że nauka języka angielskiego nie musi być nudna, przekonacie się na naszym wyjeździe.  Na kolonii zapewniamy bezstresową naukę języka w morskim klimacie poprzez zabawę i konwersację. Nasi lektorzy będą zachęcali do komunikowania się w języku angielskim podczas gier, zabaw. Realizujemy swój autorski program, który obejmuje zajęcia językowe, aktywności sportowe i integracyjne oraz wycieczki.

Oczywiście! Istnieje możliwość, aby na kolonie zapisać dziecko kolegi/koleżanki lub krewnego. W takich przypadkach prosimy o pisemne zgłoszenie dziecka z podaniem wszystkich danych do rodzica lub prawnego opiekuna. Koordynator kolonii skontaktuje się z rodzicem/prawnym opiekunem dziecka w celu weryfikacji zgłoszenia oraz podanych danych. Dokumenty dotyczące konkretnego uczestnika zostaną wysłane na adres mailowy wskazany przez rodzica/ prawnego opiekuna.

Aby zarezerwować miejsce na wybranej kolonii należy wypełnić dokumenty i przesłać je na nasz adres mailowy  biuro@educentredk.pl lub złożyć w biurze Zator – Rynek 2. Wymagana jest zaliczka w wysokości 500 zł która jest płatne do 7 dni od momentu rezerwacji / przy zapisie.

Od 10 do 15 osób, w każdej grupie są dzieci w zbliżonym wieku.

Tak, aby zarezerwować miejsce na kolonii, należy zapłacić zaliczkę. Resztę można wpłacić dwóch ratach, ostatnia rata musi zwykle wpłynąć 20 dni przed rozpoczęciem kolonii. W uzasadnionych przypadkach organizator kolonii może uzgodnić z klientem inne terminy i wysokości rat. Dane dotyczące przelewów znajdziecie Państwo w zakładkach powyżej: Chorwacja, Dąbki, Jarosławiec.

Wszyscy uczestnicy naszych kolonii zostają ubezpieczeni przez naszą firmę. Nie ma potrzeby dodatkowego ubezpieczenia. W cenie wyjazdu zawarte jest ubezpieczenie NNW.

Można dokupić dodatkowe płatne ubezpieczenia, które zapewni bezpieczne warunki ewentualnej rezygnacji z wyjazdu wywołanej obowiązkową kwarantanną lub samoizolacją. 

PROPONOWANE WYPOSAŻENIE DZIECKA NA KOLONIE

CZAPKI KOLONIJNY – GRATIS PAMIĄTKOWA CZAPKA

BLUZA KOLONIJNĄ – PLATNE

WAŻNE!! DODATKOWE OBOWIĄZKOWE RZECZY:
– KOSZULKA BIAŁA (bawełniana, bez wzorów)+ SZNUREK JUTOWY + BARWNIKI DO TKANIN I UBRAŃ 3 KOLORY
– PISAK/ MAZAKI MARKERY DO TKANIN – 3 SZT
– PROSZEK HOLI
– BALONY BOMBY WODNE
– LATARKA
– LEGITYMACJA SZKOLNA !!!!

6 szt. krótkich spodenek.
3 szt. długich spodni (w tym jedne dresowe)
Kurtka letnia / Wiatrówka/ Płaszcz / Peleryna przeciwdeszczowa
3 bluzy z długim rękawem (w tym jedna ciepła)
8 podkoszulek
Bielizna osobista (12 szt. majteczek)
12 par skarpet
2 pary obuwia, w tym para obuwia sportowo-turystycznego
Kostium kąpielowy
2 szt. ręczników ( w tym 1 kąpielowy)
Klapki pod prysznic (1para) / Pantofle
Piżamy lub koszulki nocne
WOREK PLASTIKOWY 120L na brudne rzeczy
Mydło / Szampon/ Balsam
Dezodorant, najlepiej kulkowy, NIE DEZODORANT W SPRAYU!
Szczoteczka i pasta do zębów
Szczotka lub grzebień do włosów
Krem / Spray z filtrem
Krem / Spray przeciw komarom
Chusteczki
Okulary słoneczne
Apteczka PODPISANA (np. woda utleniona, plastry, pantenol, krople żołądkowe, węgiel,
apap/ibuprom, cholinex,no-spa)
Aplikacja w telefonu – Słownik ANG-POL + QR Code Reader
Przybory do pisania – kredki, farby, pisaki, nożyczki, Klej w sztyfcie, ZESZYT A4
Portfelik najlepiej zawieszany na szyi
WALIZKA NA KÓŁKACH
Malutka poduszeczka (na drogę) / Jasiek i koc / Ulubiona maskotka
Mały plecak
Wygodne ubrania na podróż
Jedzenie na podróż
Telefon – PODPISANA – Ładowarka do telefonu
PODPISANA Power bank
MASECZKI

 • KARTA KOLONISTY: wypełniona (jeśli nie była wcześniej dostarczona do biura w Zatorze w formie skanu lub druku)
 • KIESZONKOWE: Prosimy pieniądze włożyć w podpisaną kopertę w banknotach po 10,00 zł oraz 20, 00 zł i przekazać wychowawcy lub kierownikowi kolonii wraz z ewentualnym opisem i dawkowaniem leków przy autokarze
 • SPIS RZECZY: dla tych dzieci, które mogą mieć problem z zapamiętaniem swoich ubrań!
 • LEKI i FARMACEUTYKI: leki przyjmowane na stałe przez dziecko oraz leki , które można dziecku podać doraźnie. Spis leków oraz sposób podawania, obowiązkowy i zalecany (np. w przypadku bólu głowy, gorączki itd.. choroba lokomocyjna) prosimy przygotować na osobnej kartce , która musi być podpisana przez rodzica lub opiekuna prawnego.

 • Kartkę i leki wkładamy do torebki lub kosmetyczki, podpisujemy i przekazujemy
  wychowawcy kiedy jesteśmy w ośrodku.
 • PODRÓŻ: Jeżeli dziecko ma chorobę lokomocyjną, na godzinę przed podróżą prosimy podać lek (np. aviomarin) i wyposażyć w dostateczną ilość tabletek ,biorąc pod uwagę wycieczki na miejscu!

 • Na drogę do plecaczka proponujemy zapakować: coś do czytania, karty, grę, długopis, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżające, poduszeczkę, maskotkę, kanapki lekkie, jabłko, wodę niegazowaną lub lekko gazowaną w małych butelkach (2szt.), sok (2 szt.), słodką bułkę, ciasteczka, wafelki, cukierki miętowe lub owocowe.
  Niewskazane są chipsy, cola, bułki z wędliną, nadmiar słodyczy oraz termosy z
  herbatą. Na podróż powrotną organizator zapewnia suchy prowiant.

Przed wyjazdem uczestnik może zrezygnować w każdej chwili. Następuje wówczas potrącenie wpłaconej kwoty zgodnie z warunkami umowy.

Zwrot wpłaconych pieniędzy jest możliwy w przypadku następujących sytuacji:

1. obowiązującego stanu pandemii spowodowanej koronawirusem i związanymi z nim w tym czasie restrykcjami prawnymi czy rozporządzeniami wydanymi przez organy państwowe, które zabronią organizacji takiego wyjazdu, jak też brak możliwości realizacji wyjazdu ze strony organizatorów;

2. niezebrania się wystarczającej ilości uczestników w grupie.

Podczas pobytu na kolonii dzieci mają zapewnioną 24h opiekę pielęgniarską, lekarza na telefon. W nagłych przypadkach gwarantujemy niezwłoczny transport do najbliższej placówki opieki zdrowotnej. Każda pomoc medyczna konsultowana jest z opiekunami dzieci.

Dziecko zostanie odizolowane od pozostałych uczestników grupy i poddane obserwacji. Po konsultacji z pielęgniarką/lekarzem oraz rodzicami podjęte zostaną dalsze działania.

Zalecamy kwotę ok. 15-30 zł/dzienne. Wszystkie wejściówki są w cenie wyjazdu

Zależy to od wieku dziecka i rodzaju kolonii. Im młodsze dziecko, tym mniej pieniążków potrzebuje na wyjazd – często kieszonkowe przechowywane jest u wychowawcy.

Starsze dzieci dysponują pieniążkami same. Sugerowana kwota dla dzieci i w miejscach o mniejszej liczbie “pokus” to 100-150 zł, dla nastolatków i w miejscach turystycznych to ok. 150-200 zł. Oczywiście ostateczna decyzja w sprawie kieszonkowego na kolonie należy do opiekuna dziecka. W przypadku obozów zagranicznych – najlepiej wziąć kwotę sugerowaną przez organizatora (czasem zawierać musi wstępy, napoje do posiłków, opłaty za klimatyzację, za wypożyczenie parasola na plażę, opłaty klimatyczne czy kaucje).

Oczywiście dzieci mogą korzystać z telefonów, jednak nigdy podczas zajęć. Zwykle jest ustalona pora raz lub kilka razy dziennie, kiedy dzieci mogą dzwonić, korzystać z internetu czy w inny sposób korzystać z urządzeń elektronicznych.

Zalecamy, nie zabierać rzeczy typu laptop, tablet, gdyż na pewno nie będzie czasu na korzystanie z niego.

Prosimy nie zabierać na obozy przedmiotów wartościowych. Telefony – jak najbardziej, przydadzą się zwłaszcza młodszym dzieciom, które mogą chcieć codziennie wieczorem zadzwonić do rodzica. Oczywiście w ważnych sprawach zawsze dziecko może zadzwonić do rodziców również z telefonu wychowawcy. Telefony na noc są dzieciom zabierane.

Podstawowym wymogiem jest wpis każdego turnusu kolonii do kuratorium (3 tygodnie przed imprezą). O czym mówi wpis w kuratorium? Jest to zapewnienie, że instytucja ta przeanalizowała i zaakceptowała warunki i zasady kolonii lub obozu, turnusy, program, uprawnienia kadry, zakwaterowanie, zasady kąpieli kolonistów na plażach, bezpieczeństwo obiektu. Podczas trwania wypoczynku dzieci – kuratorium i Sanepid kontrolują poszczególne turnusy.

Podczas kolonii gwarantujemy wyżywienie osobom z dietą bezglutenową, bezmleczną, wegetariańską oraz wegańską. Wszelkie inne alergie pokarmowe ze względu na zbiorowe żywienie będą rozpatrywane indywidualnie. Informacje o diecie należy umieścić w Karcie Kwalifikacyjnej w pkt. V tj. Istotne informacje rodzica (opiekuna) o stanie zdrowia uczestnika wypoczynku, rozwoju psychicznym i stosowanej diecie.

Do każdej wpłaty dokonanej z tytułu udziału dziecka na kolonii otrzymujecie Państwo fakturę VAT. Deklaracji odnośnie danych, na jakie ma zostać wystawiona faktura zaliczkowa/końcowa, należy dokonać w chwili zgłoszenia dziecka na kolonię. W przeciwnym razie faktura zostanie wystawiona na dane osoby dokonującej wpłaty.

Może być wystawiona na uczestnika, na jednego z rodziców lub opiekunów prawnych, a w niektórych sytuacjach na zakład pracy. W przypadku starania się o dofinansowanie z zakładu pracy faktura za kolonie  faktura powinna być wystawiona na rodzica występującego o dofinansowanie z zaznaczonym w treści faktury miejscem wypoczynku, terminem oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika.
Zalecamy jednak sprawdzenie wymagań bezpośrednio w swoim zakładzie pracy, a w razie pytań o wcześniejszy kontakt.


Aby wystawić fakturę bardzo proszę o kontakt na numer 537 829 308 / 608246691 lub zapraszamy do naszego biura – Rynek 2 Zator 

 

Zbiór zdjęć z każdego dnia zostaje umieszczony na naszej stronie FB lub dla chętnych rodziców będzie wysłany link. Dodatkowo, pragniemy poinformować, iż fotorelacja z kolonii ma służyć poglądowemu przedstawieniu rodzicom kolonistów tego, jak wyglądał dany dzień pod względem atrakcji i realizowanego planu pobytowego. Nie prowadzimy dokumentacji zdjęciowej każdego dziecka, które przebywa na kolonii. Uwzględniając ilość realizowanych atrakcji i ilość uczestników kolonii, jest to po prostu niemożliwe. Natomiast każde dziecko znajdzie się przynajmniej raz na zdjęciach publikowanych na naszych stronach/profilach, np. podczas wykonywania zdjęcia grupowego.

Do każdej wpłaty dokonanej z tytułu udziału dziecka na kolonii otrzymujecie Państwo fakturę VAT. Deklaracji odnośnie danych, na jakie ma zostać wystawiona faktura zaliczkowa/końcowa, należy dokonać w chwili zgłoszenia dziecka na kolonię. W przeciwnym razie faktura zostanie wystawiona na dane osoby dokonującej wpłaty.

Może być wystawiona na uczestnika, na jednego z rodziców lub opiekunów prawnych, a w niektórych sytuacjach na zakład pracy. W przypadku starania się o dofinansowanie z zakładu pracy faktura za kolonie  faktura powinna być wystawiona na rodzica występującego o dofinansowanie z zaznaczonym w treści faktury miejscem wypoczynku, terminem oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika.
Zalecamy jednak sprawdzenie wymagań bezpośrednio w swoim zakładzie pracy, a w razie pytań o wcześniejszy kontakt.

Aby wystawić fakturę bardzo proszę o kontakt na numer 537 829 308 / 608246691 lub zapraszamy do naszego biura –  Rynek 2 Zator 32-640