ZIMOWISKO 2024

Przypominamy, że nie trzeba być uczniem naszej szkoły, aby jechać na nasz WINTER Camp!
Zapraszamy wszystkich!
Wszystkie atrakcje w cenie !
Brak dodatkowych opłat!
Promocja !
Przy zgłoszeniu uczestnika do 31.11.2023 rabat 50 zł.
Promocja również dla rodzeństwa. Jedziesz z siostrą lub bratem ?
Dostajesz zniżki 50 zł od osoby. *Rabaty nie łączą się!
Więcej informacji znajdziesz tutaj
537 829 308 / 608246691
szkola@englishdolinakarpia.pl
biuro@educentredk.pl 3

ANGIELSKI

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

SNOWLANDIA

SNOW TUBING

TOR
SANECZKOWY

NARTY

LODOWISKO

KULIG

BASEN
AQUA PARK

GORĄCE
ŹRÓDŁA

DYSKOTEKA NEONOWA

WIELKA BITWA ŚNIEŻNA

QR
CODES

MASTERCHEF

KRĘGIELNIA

ZAJĘCIA KREATYWNE

ZIMOWE OLIMPIADA

SNOW
CASTLES

MAM
TALENT

ŚLUBY ZIMOWISKOWE

MR AND MISS
ZIMOWISKA

SZUKANIE SKARBÓW

QR
CODES

CODZIENNE FOTORELACJE VIDEO LIVE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nasze zimowisko wyróżnia się wyjątkowym programem, różnorodnymi aktywnościami, doświadczoną kadrą oraz atrakcyjną lokalizacją. To jednak nie wszystko – nasza oferta zostaje podkreślona przez nasz autorski program “Visual English,” który nie tylko integruje zabawę z nauką, ale także skutecznie zachęca dzieci do swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

Oczywiście! Jeśli chcieliby Państwo zapisać na zimowisko kolegę, koleżankę lub krewnego dziecka, prosimy o przesłanie pisemnego zgłoszenia wraz z pełnymi danymi uczestnika do rodzica lub prawnego opiekuna. Koordynator zimowiska skontaktuje się następnie z rodzicem lub prawnym opiekunem, aby zweryfikować zgłoszenie oraz podane dane. Wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące danego uczestnika zostaną przesłane na adres e-mail wskazany przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Aby zarezerwować miejsce na wybranym zimowisku, prosimy o wypełnienie odpowiednich dokumentów i przesłanie ich na adres e-mailowy: biuro@educentredk.pl, lub o dostarczenie ich osobiście do biura znajdującego się pod adresem: Zator – Rynek 2. W celu potwierdzenia rezerwacji wymagana jest zaliczka w wysokości 500 złotych, którą prosimy wpłacić w ciągu 7 dni od momentu dokonania rezerwacji lub przy zapisie.

Od 10 do 15 osób, w każdej grupie są dzieci w zbliżonym wieku.

Tak, aby zarezerwować miejsce na zimowiska, należy zapłacić zaliczkę. Resztę można wpłacić  14 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. W uzasadnionych przypadkach organizator może uzgodnić z klientem inne terminy i wysokości rat. Dane dotyczące przelewów znajdziecie Państwo w zakładkach powyżej.

Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów zostają ubezpieczeni przez naszą firmę. Nie ma potrzeby dodatkowego ubezpieczenia. W cenie wyjazdu zawarte jest ubezpieczenie NNW.

Można dokupić dodatkowe płatne ubezpieczenia, które zapewni bezpieczne warunki ewentualnej rezygnacji z wyjazdu wywołanej obowiązkową kwarantanną lub samoizolacją. 

ZAPROPONOWANA LISTA RZECZY DO ZABRANIA NA ZIMOWISKO

CZAPKA ZIMOWISKOWA – CZAPKA PAMIĄTKOWA GRATIS

BLUZA ZIMOWISKOWA – PŁATNA

WAŻNE!! DODATKOWE OBOWIĄZKOWE RZECZY:
– BIAŁA KOSZULKA (bawełniana, bez wzorów) + SZNUREK JUTOWY + BARWNIKI DO TKANIN I UBRAŃ (3 KOLORY)
– PISAKI / MARKERY DO TKANIN – 3 SZTUKI
 – LATARKA
– LEGITYMACJA SZKOLNA!!!!

6 par krótkich spodenek.
3 pary długich spodni (w tym jedne dresowe)
Kurtka  / Płaszcz / 
3 bluzy z długim rękawem (w tym jedna ciepła)
8 podkoszulek
Bielizna osobista (12 par majteczek)
12 par skarpet
2 pary obuwia, w tym para sportowo-turystyczna
Strój kąpielowy
2 ręczniki (w tym 1 do kąpieli)
Klapki pod prysznic (1 para) / Kapcie
Piżama lub koszulki nocne
WOREK PLASTIKOWY 120L na brudne rzeczy
Mydło / Szampon / Balsam
Dezodorant, najlepiej w formie kulki, NIE W SPRAYU!
Szczoteczka i pasta do zębów
Grzebień lub szczotka do włosów
Krem do opalania / Spray z filtrem
Chusteczki higieniczne
Okulary przeciwsłoneczne
Apteczka Z PODPISANYM SPISIEM (np. woda utleniona, plastry, pantenol, krople żołądkowe, węgiel
apap/ibuprom, cholinex, no-spa)
Aplikacja w telefonie – Słownik ANG-POL + Czytnik QR Code
Materiały do pisania – kredki, farby, markery, nożyczki, klej w sztyfcie, ZESZYT A4
Naszyjnik lub woreczek na szyję z dokumentami
WALIZKA NA KOŁACH
Mała poduszka podróżna / Ubranie ciepłe i koc / Ulubiona pluszowa zabawka
Mały plecak
Wygodne ubranie na podróż
Przekąski na podróż
Telefon – Z PODPISANĄ ETYKIETĄ – Ładowarka do telefonu
Z PODPISANYM Power Bankiem
MASKI OCHRONNE

KARTA UCZESTNIKA ZIMOWISKA: wypełniona (jeśli wcześniej nie dostarczono jej do biura w Zatorze w formie skanu lub wydruku)
KIESZONKOWE: Prosimy umieścić pieniądze w podpisanym kopercie, w banknotach 10,00 zł oraz 20,00 zł, i przekazać wychowawcy lub kierownikowi zimowiska wraz z instrukcjami dotyczącymi ewentualnych leków w trakcie podróży autokarem.
LISTA RZECZY: dla uczestników, którzy mogą mieć problemy z zapamiętaniem swoich rzeczy osobistych!
LEKI I ŚRODKI FARMACEUTYCZNE: leki regularnie zażywane przez uczestnika oraz ewentualne leki doraźne. Lista leków i sposobu podawania, obowiązkowa i zalecana (np. na ból głowy, gorączkę, chorobę lokomocyjną). Prosimy przygotować na oddzielnej kartce z podpisem rodzica lub opiekuna prawnego.

Umieścić kartkę i leki w torbie lub kosmetyczce, podpisać i przekazać wychowawcy na miejscu zimowiska.
PODRÓŻ: Jeśli uczestnik cierpi na chorobę lokomocyjną, prosimy podać lek (np. aviomarin) godzinę przed podróżą i dostarczyć odpowiednią ilość tabletek na wyjazdowe wycieczki.

Na podróż, zaleca się spakowanie w plecaku: coś do czytania, karty, grę, długopis, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżające, poduszkę podróżną, pluszową zabawkę, lekkie kanapki, jabłko, niegazowaną lub lekko gazowaną wodę w małych butelkach (2 szt.), sok (2 szt.), słodką bułkę, ciasteczka, wafelki, cukierki miętowe lub owocowe.
Nie zaleca się chipsów, coli, kanapek z wędliną, zbyt dużej ilości słodyczy oraz termosów z herbatą. Organizatorzy zapewniają suchy prowiant na podróż powrotną.

Przed wyjazdem uczestnik może zrezygnować w każdej chwili. Następuje wówczas potrącenie wpłaconej kwoty zgodnie z warunkami umowy.

Zwrot wpłaconych pieniędzy jest możliwy w przypadku następujących sytuacji:

1. obowiązującego stanu pandemii spowodowanej koronawirusem i związanymi z nim w tym czasie restrykcjami prawnymi czy rozporządzeniami wydanymi przez organy państwowe, które zabronią organizacji takiego wyjazdu, jak też brak możliwości realizacji wyjazdu ze strony organizatorów;

2. niezebrania się wystarczającej ilości uczestników w grupie.

Podczas pobytu na zimowisku dzieci mają zapewnioną 24h opiekę pielęgniarską, lekarza na telefon. W nagłych przypadkach gwarantujemy niezwłoczny transport do najbliższej placówki opieki zdrowotnej. Każda pomoc medyczna konsultowana jest z opiekunami dzieci.

Dziecko zostanie odizolowane od pozostałych uczestników grupy i poddane obserwacji. Po konsultacji z pielęgniarką/lekarzem oraz rodzicami podjęte zostaną dalsze działania.

Starsze dzieci dysponują własnymi pieniędzmi na zimowisku. Sugerowana kwota dla dzieci, zwłaszcza w miejscach o mniejszej liczbie atrakcji, to 100-150 zł, natomiast dla nastolatków i w miejscach bardziej turystycznych kwota ta wynosi około 150-200 zł. Oczywiście, ostateczna decyzja dotycząca kieszonkowego na zimowisko zależy od opiekuna dziecka. W przypadku zimowisk zagranicznych, warto wziąć pod uwagę sugerowaną kwotę zaproponowaną przez organizatora, która czasem obejmuje opłaty za wstępy, napoje do posiłków, klimatyzację, wypożyczenie parasola na plażę, opłaty turystyczne, kaucje i inne niezbędne wydatki, w tym także opłaty za ubikację.

Oczywiście dzieci mogą korzystać z telefonów, jednak nigdy podczas zajęć. Zwykle jest ustalona pora raz lub kilka razy dziennie, kiedy dzieci mogą dzwonić, korzystać z internetu czy w inny sposób korzystać z urządzeń elektronicznych.

Zalecamy, nie zabierać rzeczy typu laptop, tablet, gdyż na pewno nie będzie czasu na korzystanie z niego.

Prosimy nie zabierać na obozy przedmiotów wartościowych. Telefony – jak najbardziej, przydadzą się zwłaszcza młodszym dzieciom, które mogą chcieć codziennie wieczorem zadzwonić do rodzica. Oczywiście w ważnych sprawach zawsze dziecko może zadzwonić do rodziców również z telefonu wychowawcy. Telefony na noc są dzieciom zabierane.

Podstawowym wymogiem jest wpisanie każdego turnusu zimowiska do kuratorium (3 tygodnie przed imprezą). O czym mówi wpis w kuratorium? Jest to potwierdzenie, że instytucja ta przeanalizowała i zatwierdziła warunki oraz zasady zimowiska, w tym terminy, program, uprawnienia kadry, zakwaterowanie, zasady kąpieli uczestników na miejscach wypoczynku, oraz zapewniła bezpieczeństwo obiektu. W trakcie trwania zimowiska, kuratorium i Sanepid przeprowadzają kontrole poszczególnych turnusów.

Podczas zimowiska zapewniamy wyżywienie dla osób stosujących dietę bezglutenową, bezmleczną, wegetariańską oraz wegańską. Wszelkie inne alergie pokarmowe, ze względu na charakter zbiorowego żywienia, będą rozpatrywane indywidualnie. Informacje dotyczące diety należy umieścić w Karcie Kwalifikacyjnej w punkcie V, tj. w sekcji “Istotne informacje rodzica (opiekuna) o stanie zdrowia uczestnika wypoczynku, rozwoju psychicznym i stosowanej diecie.”

Zbiór zdjęć z każdego dnia zostaje umieszczony na naszej stronie FB lub dla chętnych rodziców zostanie przesłany link. Dodatkowo, pragniemy poinformować, że fotorelacja ze zimowiska ma służyć poglądowemu przedstawieniu rodzicom uczestników tego, jak wyglądał dany dzień pod względem atrakcji i realizowanego programu. Nie prowadzimy dokumentacji zdjęciowej każdego dziecka, które przebywa na zimowisku. Biorąc pod uwagę ilość realizowanych atrakcji i uczestników zimowiska, jest to po prostu niemożliwe. Natomiast każde dziecko pojawi się przynajmniej raz na zdjęciach publikowanych na naszych stronach/profilach, na przykład podczas robienia zdjęcia grupowego.

Do każdej wpłaty dokonanej z tytułu udziału dziecka w zimowisku otrzymują Państwo fakturę VAT. Deklarację odnośnie danych, na jakie ma zostać wystawiona faktura zaliczkowa/końcowa, należy dokonać w chwili zgłoszenia dziecka na zimowisko. W przeciwnym razie faktura zostanie wystawiona na dane osoby dokonującej wpłaty.

Faktura może być wystawiona na uczestnika, jednego z rodziców lub opiekunów prawnych, a w niektórych sytuacjach na zakład pracy. W przypadku starania się o dofinansowanie z zakładu pracy, faktura za zimowisko powinna być wystawiona na rodzica, który występuje o dofinansowanie, z zaznaczonym miejscem wypoczynku, terminem oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika. Zalecamy jednak sprawdzenie wymagań bezpośrednio w swoim zakładzie pracy i w razie pytań zachęcamy do wcześniejszego kontaktu.

Aby wystawić fakturę, bardzo proszę o kontakt pod numerem 537 829 308 / 608 246 691 lub zapraszamy do naszego biura przy ulicy Rynek 2 w Zatorze.